Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Filtry prywatyzujące, znacie jakieś

Filtry prywatyzujące, znacie jakieś

Hej!

Częstokroć podróżuję samolotem, więc doszedłem do wniosku, że kupowanie filtra prywatyzującego 3M byłby dla mnie korzystny.
W którym sklepie zrealizować taki kupowanie?

udziec

Posty: 12

 
Hej,

Zawsze wyobrażałem sobie podróż służbową samolotem jako nadrobienie ważnych braków w dokumentacji. Mój pogląd zweryfikowała sytuacja, gdy siedziałem obok ciekawskiej Pani, która cały czas patrzyła, co robię. Zdenerwowało mnie to do tego stopnia, że zastosowałem filtr prywatyzujący.

Nie żałuję wydanych pieniędzy, a ciekawscy… nie widzą nic!

Killer85

Posty: 30

 
Hej. Stosunkowo niedawno musiałam wybrać filtry prywatyzujące 3M, jakie szef postanowił zastosować w notebookach w naszej firmie. Wszystko w związku z faktem, że nastąpiła kradzież informacji z jednego z komputerów.

Trafiłam wtedy na sklep http://www.toptechnology.pl, który był strzałem w dziesiątkę, bo pomógł mi nieco zmodyfikować zamówienie, albowiem asortyment nie do końca odpowiadałby naszemu sprzętowi.

Kruk

Posty: 16

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Aktualnie uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję ważne dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym odpowiedni filtr prywatyzujący.

FOTO-PHOTO

Posty: 16

 
Witam. Filtry prywatyzujące 3M to produkt, o którym usłyszałem całkiem niedawno, ale dość szybko przekonałem się do konieczności zastosowania go. Poprawiło to ochronę mojej prywatności, gdy często podróżuję samolotem lub pociągiem, a także siedzę w miejscach publicznych.

Zlomex

Posty: 19

 
Cześć. Mnóstwo osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki jakim nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to świetnym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

secret santa

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się zwłaszcza spodziewam z racji faktu, że pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym niekiedy użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, jakie gigantycznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z którego korzystam. Dzisiaj jestem zdecydowanie spokojniejszy.

Yab

Posty: 19

 
Witam. Nie tak dawno podróżowałam całkiem sporo po kraju zarówno samolotami, jak i pociągami. Postanowiłam zadbać w większym stopniu o swoją prywatność, a więc przedmiotem mojego zainteresowania stały się filtry prywatyzujące 3M. Jestem z nich bardzo mocno zadowolona, bo spełniają swoją rolę w stu procentach i dodatkowo są dość tanie.

Polecam!

Dyduś45

Posty: 20

 
Dzień dobry. Piastuję odpowiedzialne stanowisko, a w związku z tym jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy służbowej, choć okazuje się, że to nie jest łatwe. Szczególnie, gdy jestem zmuszony pracować w miejscach publicznych.

Kolega, informatyk podsunął mi propozycję zastosowania filtra prywatyzującego 3M – mogę polecić taką opcję!

vmario

Posty: 27