Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis laptopów Samsung, gdzie się udać ?

Serwis laptopów Samsung, gdzie się udać ?

Co możecie polecić odnośnie serwisu laptopów Lenovo? Wiem, że w sieci jest troszkę porządnych gości od tych modeli, ale szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca z dobrymi opiniami. Jak coś to piszcie i dzięki naturalnie.

Joe

Posty: 8

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy niezmiernie szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe działanie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. To miło, iż na polskim rynku działają tacy fachowcy i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

RasiakNorris

Posty: 12

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

staffer

Posty: 25

 
Wyborne miejsce, jeżeli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

syrena88

Posty: 18

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Lecz nie piję już przy laptopie :)

czes212

Posty: 19

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego fachowego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, iż jest taki problem ze odszukaniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

Strzała

Posty: 12