Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

bezpieczna przyszłość dziecka ??

bezpieczna przyszłość dziecka ??

Interesuje się bezpieczną przyszłością dziecka i tak myślę gdzie można byłoby odnaleźć informacje o ubezpieczeniach? Chodzi o to żeby to były informacje rzetelne i pewne, bowiem wtedy będę mógł wybrać to, co jest dla nich najlepsze.

Lopez58

Posty: 1

 
Im człowiek jest starszy tym bardziej powinien myśleć o ochronie życia 55 plus. To nie są żarty. W Polsce wiele osób tego wieku nie dożywa. Niestety, ale te średnie wieku w Polsce są zawyżane przez osoby, które przeżyły wojny. My już mamy problem, aby do tego wieku dożyć.

Joe

Posty: 3

 
Z tego, co się orientuje to ubezpieczania szkolne dla dzieci załatwia szkoła czy tam przedszkole? Tak kiedyś było. Oczywiście rodzice nie muszą się na to godzić, dlatego trzeba będzie sprawdzać warunki zawartej umowy.

Buła

Posty: 22

 
Dla mnie przyszłość dzieci jest bardzo ważna. Nigdy nie żałuje na ubezpieczenia dla nich i dla siebie. Niech wszyscy będą zabezpieczeni, bo przecież życie jest nieprzewidywalne. Trzeba być na wszystko zawsze gotowym.

Kitas

Posty: 12

 
Słyszałem wiele o ubezpieczenie oszczędnościowym dla rodziny, ale jakoś nigdy nie interesowałem się tym na poważnie, dlatego nie pomogę uzyskać informacji.

Michaś

Posty: 20

 
Według mnie ubezpieczenie pojazdu i rodziny umożliwi firma https://dlamojejrodziny.pl/bezpieczny-dom-i-samochod-rodzina.html. Na tej stronie internetowej możecie znaleźć wiele ciekawych informacji. Należałoby dbać o własne mienie, ale nie można zapominać również o zdrowiu i życiu całej własnej rodziny. Dobrze zabezpieczeni zawsze śpią lepiej.

Wariat

Posty: 2

 
Rodzic dobrze wie, że bezpieczna przyszłość dzieci jest niezmiernie ważna. Tylko nie zawsze nas na to stać. Tym, którzy się wydaje, że otrzymujemy pieniądze od rządu i na wszystko wystarczają są w błędzie. Dziecko to o mnóstwo więcej pieniędzy miesięcznie niż pięćset zł. Niewątpliwie, jeżeli ktoś o takie dziecko naprawdę dba.

Lupusx

Posty: 3