Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Gdzie waszym zdaniem w Trójmieście warto kupić płytki łazienkowe? Bardzo mi zależy na różnym stylu wykończenia płytek. Szczególnie podobają mi się płytki drewnopochodne, więc w taką kategorię bym celował. Jeżeli macie ciekawe rady dotyczące wykończenia łazienki chętnie przyjmę każdą :) Pozdrawiam serdecznie.

wiesław11

Posty: 7

 
Nie zapomnij o elementach wykończeniowych pod płytki. To jednak zwiększy koszt inwestycji. Trzeba bowiem zaopatrzyć się w listwy dekoracyjne i inne dodatki.

Killer85

Posty: 30

 
Jak dla mnie to beżowe, białe, neutralne kolorystycznie płytki są super. Mniej zabrudzeń na nich widać, a poza tym wnętrze możesz wyeksponować kolorystycznie innymi akcesoriami czy meblami łazienkowymi.

Iunae_Milt

Posty: 20

 
Sprawdź obowiązkowo wskaźnik antypoślizgowości w płytkach łazienkowych. Od R9 minimum zamawiaj.

nikurtes

Posty: 14

 
Mozaika jest według mnie do łazienki mocno uniwersalna. Możesz sobie obłożyć ściany, podłogi, inne elementy. Warto również pod płytki od razu dobrać meble łazienkowe w jednym miejscu, żeby nie stracić na potencjale aranżacyjnym.

DILelektronika

Posty: 20

 
Absolutnie odradzam płytki mocno polerowane, takie niesamowicie gładkie, po których człowiek się po prostu ślizga. Miałem taką łazienkę i musiałem modernizować, bo się nie dało funkcjonować, szczególnie kiedy dzieci się pojawiły.

labuh

Posty: 16

 
W sklepie iglazura24.pl brałem przy remoncie wanny wolnostojące u nich, mozaiki do wykończenia łazienki, no i armaturę oraz podstawowe meble łazienkowe. Sprzedawca powiedział, że mają ponad 200 000 rozwiązań. W sklepie internetowym jest tylko część. Najlepiej odwiedzić ich placówkę w Trójmieście lub pogadać po prostu telefonicznie. Do każdego stylu wykończenia łazienki dobiorą ci płytki, a nawet doradzą pod kątem aranżacyjnym. Przy dowolnych zakupach projekt łazienki gratis. To jednak wzbudza dość duże zaufanie.

Jarko445

Posty: 21

 
Najlepiej idź do sklepu, w którym od razu ci wykonają aranżację łazienki na podstawie konkretnych modeli płytek.

giurent

Posty: 11

 
Bardzo fajnie moim zdaniem wyglądają białe łazienki, które scalają się kolorystycznie z armaturą, pralką, itp. Przyjemnie wygląda takie pomieszczenie.

Xaxaos,

Posty: 19

 
Skup się koniecznie na łączeniach płytek, bo w nich tkwi największy problem, jeżeli chodzi o szczelność.

Trener

Posty: 11