Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

ogłoszenia towarzyskie, szukam !

Potrzebuje portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, ale takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i ogólnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

Czasowy

Posty: 1

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Znajdziecie tutaj mnóstwo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem naprawdę zadowolony.

Namo

Posty: 14

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

Dobruśw90

Posty: 5

 
Znajomy wielokrotnie korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niezmiernie zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, lecz trzeba przyznać, że fotografie pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, lecz teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, albowiem miłe spotkanie by się na pewno przydało.

kondziu

Posty: 5

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, iż naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

gruszk56

Posty: 6

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, lecz również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Jarciowek

Posty: 7

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, iż sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, iż jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Menene

Posty: 6